Огляд майна

Огляд майна – виявлення, визначення і фіксування загальна зовнішнього, часткового або повного внутрішнього вид, стану, значення і статусу ознака, що відрізняють певний вид майна від других (родових ознака), конкретних індивідуальних характеристик. Такоже огляд майна визначає просторове перебування в порівнянні із значущими в даній місцевості об’єктами або цінність певного об’єкта для даної географічно економічної місцевості, соціальній громади, виробничого потенціалу на підставі відомого факту относительно статусу таких Показники.
В процесі огляду майна виходять відповіді на низьку питань, які максимально повно характеризує об’єкт огляду – таких як «?», «Як виглядає?», «Чим відрізняється від подібних?», «Які характеристики?», «Які недоліки? »,« Чи змінилося майно і як? “та інших.
Такі відповіді дають можливість власнику скласти повне уявлення про власність, потенційному власнику – прийняти обгрунтоване рішення про покупку, кредитору – бути спокійним относительно стану зобов’язання, будь-якій зацікавленій особі (якщо вона має ті право) – миттєво орієнтуватися на Сайти Вся подібного майна.
Загальна процедура огляду залежить від виду майна, основні розбіжності – характеристики і фактори, яким приділяється увага під час проведення огляду і які можуть істотно вплинути на його вартість.
Так, при огляді легкових транспортних засобів досить значний є зовнішній вигляд, наявність засобів механічної або електронної захисту, періодичність проходження технічного огляду раз на два роки (досить); в той же час для вантажного транспорту більш важливим є стан агрегатів і ресурс, періодичність технічного огляду значно менша – до щомісячного.
Напрямок використання споруд, будинків, приміщень безумовно важливо як для забезпечення виробничого процесу, так і для визначення вартості та норм витрат (амортизації) подібної нерухомості. У той же час кожна нерухомість має певні особливості, які дозволяють або виключають її використання в якості об’єкта для комерційної торгівлі. Так, наявність і стан Балкового крана в приміщеннях виробничого, складського використання є визначальним фактором для виробництв важкої промисловості, а стан утеплення стін має другорядної характер. У житлових приміщеннях ж навпаки.
Особливе значення огляд майна набуває при систематичному проведенні. На підставі даних за певний проміжок часу можна скласти уявлення не тільки про стан майна, а й про достатність і систематичності догляду за ним. Якщо від стану (а відповідно і вартості) майна залежить і розмір вартості оренди, важко переоцінити важливість систематичного огляду.
Результатом проведення огляду є звіт з описом (характеристиками) даного майна і фотоматеріалами, який дає повне надання про об’єкт огляду.

Scroll to top