Огляд: Квартира і основні чинники, на які варто звернути увагу

Дуже важливо розуміти, для чого проводиться огляд і які наслідки очікуються від використання / невикористання даної квартири – як правові, так і фізичні.

У будь-якому випадку при огляді квартири фіксується статистична інформація, така як адреса розташування, поверх і поверховість, віддаленість від об’єктів інфраструктури і транспортних розв’язок (скільки часу знадобиться, щоб вибратися з району, де вона знаходиться, дістатися до центру, чи є поблизу магазини, аптеки і т.д.).

У самій квартирі варто звернути увагу на її планування, стан (ремонт, рівень ремонту, необхідність ремонту), стан вхідних і міжкімнатних дверей, стан вікон (особливо в разі, якщо в квартирі є кутові кімнати).

Також слід оглянути:
– сантехніку, якщо будуть виявлені які-небудь дефекти, протікання, непрацюючі крани, це відразу фіксується і відзначається терміновість усунення неполадок;
– електропроводку, її стан і наявний / максимальне навантаження.

Квартира може бути повністю / частково мебльованої, або без меблів. У разі, якщо в наявности є будь-яке майно, побутова техніка, меблі і т.п., ці речі варто також відзначити – дана інформація може бути корисною в подальшому. Варто перевірити, наскільки вони справні і придатні для використання.

У разі, якщо квартира здається / передбачається до здачі, особливу роль при огляді грає психологічний фактор. З господарем квартири / представником господаря орендарям доведеться регулярно зустрічатися, і від того, чи зможуть сторони знайти спільну мову, фактично залежить комфортність перебування на місці.

Потрібно також з’ясувати, які і хто сусіди, і яке в цілому оточення. Важливо наявність охорони / Конс’ерж / замка в під’їзді, освітленість в і при будинку, наявність порожніх / ремонтуються квартир.

Крім того, потрібно врахувати, наскільки комфортним є розташування квартири по відношенню до інших будинків (вид з вікон), магестралям / дорогам, підприємствам.

Саме з цих причин в будь-якій угоді з нерухомістю, в тому числі і при здачі її в найм, огляд вважається одним з найбільш важливих, ключових етапів.

Scroll to top