Недвижимость за рубежом

Інспектування майна

Послуги інспектування, або моніторингу заставного або власного майна ми пропонуємо банкам, лізинговим компаніям та іншим фінансовим організаціям.

Кваліфіковані фахівці компанії у всіх обласних і значущих районних центрах проведуть огляди і нададуть

  • акт огляду (форма компанії або форма замовника)
  • фото / відеоматеріали.

Робота виконується відповідно до поставлених термінами, якісно і завжди самостійно.

Вартість огляду залежить від обсягу робіт і може бути

  • фіксована для різних типів об’єктів (легковий транспорт, вантажний і спецтранспорт, житлова нерухомість, промислова нерухомість, комерційна нерухомість, обладнання)
  • фіксована для обсягу замовлення.

Вартість може включати виїзд до місця розташування, якщо об’єкт розташовується за межами обласних центрів або розраховуватись додатково.

 

Зверніть увагу на близькі до моніторингу напрямки:

Попередній огляд / інспектування

Який здійснюється ПЕРЕД покупкою, прийняттям в заставу, страхуванням майна.

Додатково робиться опис місця розташування, навколишньої інфраструктури, оточення, дослідження факторів оточення. На підставі отриманої інформації служби замовника можуть проводити оцінку вартості об’єктів огляду.

Контроль передачі техніки в лізинг

Ми супроводимо передачу техніки в лізинг, в результаті чого замовник отримає фотоматеріали як самого об’єкта лізингу, так і процесу передачі, а також документи по передачі.

При необхідності ми організуємо також транспортування майна до місця передачі, транспортування після вилучення техніки (в тому числі організацію завантаження / розвантаження).

Інвентаризація

Проводимо інвентаризацію основних засобів і товарно-матеріальних запасів.
У процесі інвентаризації можемо здійснювати маркування об’єктів, фото-відео-зйомку, фіксацію стану об’єктів; після інвентаризації – оцінку вартості як для цілей бухгалтерського обліку, так і для комерційних цілей, сертифікацію та стандартизацію.
Результати інвентаризації можуть вноситися в програмні облікові системи клієнта.

Вартість проведення інвентаризації співробітниками нашої компанії залежить від цілей та обсягу майна і робіт.

Напишіть нам про ваше бажання передати в моніторинг майно

моніторинг майна, моніторинг застав, моніторинг лізингової техніки, огляд майна, акт огляду майна, інспектування майна, інспектування застави, огляд, моніторинг, інспектування, інспектування майна в Вінниці, інспектування майна в Кропивницького, інспектування майна в Полтаві, інспектування майна в Харкові, інспектування майна в Дніпрі, інспектування майна в Рівному, інспектування майна в Херсоні, інспектування майна в Луцьку, інспектування майна в Хмельницькому, інспектування майна в Житомирі, інспектування майна в Львові, інспектування майна в Сумах, інспектування майна в Черкасах, інспектування майна в Запоріжжі, інспектують ование майна в Миколаєві, інспектування майна в Тернополі, інспектування майна в Чернігові, інспектування майна в Івано-Франківську, інспектування майна в Одесі, інспектування майна в Ужгороді, інспектування майна в Чернівцях

Scroll to top