Автоматизація

Ми співпрацюємо з відомими і набирають популярність вендорами зі світовим ім’ям, такими як IBM, Microsoft, Terrasoft. Сьогодні вони пропонують безліч рішень як на власних, так і на хмарних серверах для управління частиною, комплексом різного роду ресурсів – у вигляді систем з управління корпораціями, взаємозв’язку з клієнтами, окремими напрямками бізнесу, зокрема – майном.

Наш досвід впровадження систем різного класу дозволяє нам стверджувати, що ми можемо запропонувати вам вирішення всіх питань. Так чи інакше все, що є в компаніях будь-якого рівня може бути оцифровано і процеси максимально автоматизовані. В основному все залежить від бажання менеджменту і готовності персоналу.

Ми працювали в банках по впровадженню систем управління майном, кредитування, скорингу, управління ліквідністю і клієнтами. Ми працювали в різних рівнів і форм власності компаніях по автоматизації обліку, поставок і звітності. Ми працювали і над розробкою WEB-інтерфейсів для зв’язку клієнтів, менеджерів з продажу та співробітників офісів.

Іншим аспектом нашої діяльності є підбір і установка систем класу “розумний будинок”. У зв’язку з глобальним і широкомасштабним повсюдним розвитком даного напрямку, багато людей самостійно вирішують ці завдання. І в той же час для таких компаній, як внашій, залишається ніша з точки зору вирішення нетрадиційних завдань і завдань в умовах браку часу.

У будь-якому з перерахованих випадків нам необхідно обговорювати і приходити до якогось думку в процесі переговорів. Для їх початку звертайтеся до нас з питаннями і пропозиціями, ми завжди раді відгукнутися. Справа є форма зворотного зв’язку, в розділі Контакти – інші наші дані.

Scroll to top